Harmonie těla, emocí a myšlenek

Eliška Esthe Zdražilová

Zeptej se svého těla: „Co je pro mě nejlepší?“

Začalo to nevinně. Pořídila jsem jsem si diář s kohoutem na deskách. Je to krásný vytuněný diář se spoustou informací o každém dni. Už po pár prvních dnech nového roku mě začala stále více vadit jedna nevyplněná kolonka – karta dne. Nemám doma žádné karty, které by se k tomuto účelu daly použít. S každodenním pohledem na prázdné místo začal červíček neúprosně hlodat. Hlod, hlod.

Podlehla jsem brzy, sbalila děti a vyrazila na nákup nějakých pěkných kartiček. Už jen postavit se před regál s ezoterickými knihami, byl pro mě vzrušující zážitek. Cítila jsem zvláštní rozechvění v celém těle. Jak dlouho už jsem nebyla v knihkupectví? Dlouhé roky.

To prostě nevymyslíš

Množství všelijakých karet mě zaskočilo. Jak si mezi tolika různými druhy vyberu? Ty jedny, jediný správný? Zvědavě jsem četla jejich názvy a popisky a začala přemýšlet. STOP. To jsou karty, o těch se nedá přemýšlet. Na to budu muset jít jinak.

Děti si mezitím prohlížely vystavené kalendáře a nadšeně vykřikovali, který si určitě koupí. „Mami, tady mají kalendář s krtkem, ten chci“, prohodil starší a samozřejmě našel x dalších, které si taky musí koupit.

Co na to moje břicho?

Opět jsem se pohroužila do uvažování, jaké teda vyberu. Vzpomněla jsem si na jednu zajímavou techniku a hned ji vyzkoušela v praxi. Vzala jsem balíček karet, který mě na první pohled zaujal a uvažovala jsem o něm jako o favoritu. Dala jsem si ho před břicho. Obrátila svou pozornost dovnitř, jak jen to šlo s dětmi za zády 🙂 a pozorovala jsem své pocity.

Při výběru karet jsem se zeptala svého břicha.

„Je tento balíček pro mě ten nejvhodnější?“

Sledovala jsem jeho reakci a své pocity.

To, co následovalo mě fakt překvapilo. Břicho se stáhlo a čím déle jsem před ním balíček měla, tím hůř jsem se cítila, až se mi dělalo nevolno. Tak tenhle teda fakt ne! A vrátila jsem ho zpět. Brala jsem jeden balíček za druhým a výsledek byl stále stejný. Mladší syn mi u toho začal asistovat a přerovnával balíčky karet i knížky. Lehce jsem znervózněla. „Já si snad nevyberu. Proč tu nejsou jen jedny?“ proběhlo mi hlavou.

Vytrvale jsem pokračovala dál. Až jsem konečně ucítila uvolnění a vzrůstající radost. Huráááá. To jsou ony. Podívala jsem se na vítěze – Poslové Světla od Doreen Virtue, s podtitulem – co vám chtějí sdělit vaši andělé. To mě fakt vždycky zajímalo. 😀

Karty jsem zaplatila z peněz, které jsem si naspořila v keramickém prasátku. Prodavačka zažila šok, když jsem před ni postavila pytlíček drobáků. Měly být původně na tričko nebo sukni, ale jejich hlavním úkolem bylo udělat mi radost, a to se povedlo.

Doma jsem karty obřadně rozlepila jednu od druhé, protože byly všechny slepené dohromady. Každý den teď zažívám radost a srdce mi přetéká láskou, když vytahuji svou KARTU DNE.

A tak jsem se zasnila

Jaké by to bylo obklopovat se jen předměty, které nám dělají radost? Nosit oblečení, které naše tělo miluje. Obklopovat se lidmi, kteří nás podporují. Ten zbytek s láskou ze svého života propustit. Krůček po krůčku k tomu pomalu a jistě směřuji.

Nakonec ještě výňatek z předpovědi na rok 2017 od Doreen Virtue (celé zde)

Schopnost poznat PRAVDU

Kdykoli se ptáte, zda je něco pravdivé či nikoli, obraťte se do svého nitra, zhluboka se nadechněte, a vnímejte, co vám říká vaše tělo – ten nejspolehlivější věštící nástroj, jaký máte. Vaše tělo vám řekne, co je pravdivé a co ne. Budete to cítit. Můžete mít husí kůži nebo pocítit svalové napětí.

Citlivost je v roce 2017 tím největším darem! Protože právě díky ní budete schopni rozpoznávat pravdu, vědět, koho následovat a koho ne, kam jít, kde žít, kde pracovat, s kým pobývat, co číst, poslouchat nebo sledovat… protože vaše tělo vám poskytne okamžitou odezvu. Stejně tak ohledně toho, co jíst a pít, popř. nejíst a nepít. Uděláte ohromnou službu sobě i všem ostatním, když budete své tělo udržovat co nejčistší, nejstřízlivější a nejzdravější, jak to jen bude možné, tak abyste byli skvěle naladěným nástrojem.

V dnešní době jsme zcela zahlceni všemožnými informacemi. Je třeba se naučit si z nich vybírat jen ty, co nám dobře poslouží, obklopit se pozitivními zprávami a ještě lépe tichem. Ticho totiž léčí!

S láskou Esthe
Eliška Esthe Zdražilová

Je žena, která se zabydlela ve svém těle, posvátném chrámu, s láskou naplňuje jeho potřeby a přijímá všechny emoce a myšlenky, které se objeví. Ukazuje ženám, jak opět začít plně vnímat sami sebe, otevřít se hlubokým prožitkům a radovat se ze života.

Je autorkou e-booku o tom, jak nastolit ticho v hlavě 5 tipů jak lehce zastavit svou mysl. Do hluboké temnoty svého vnitřního světa se vydáte v e-booku 7 kroků k přijetí a propuštění bolesti. Díky online kurzu Královnou svých emocí získáte laskavější vztah sami k sobě.

Více si o Elišce přečtěte tady.

Komentáře
  • Vládněte svým emocím
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Hledáte cestu z bolesti a chcete navrátit radost do vašeho života?

    Stáhněte si e-book ZDARMA a obdržíte navigaci do své vlastní uzamčené 13. komnaty a také zpět.

  • Toužíte po tom, aby zavládlo ticho a klid ve vaší hlavě?

    Stáhněte si e-book ZDARMA a získáte tipy, jak uklidnit rozbouřené moře svých myšlenek do 1 minuty.