Harmonie těla, emocí a myšlenek

Eliška Esthe Zdražilová

6 způsobů jak očisťovat své energie

Každý den se myjeme, abychom byli voňaví. Zapomínáme, ale na očistu svých jemnohmotných těl, aury, energetického obalu nebo jak bych to měla nazvat :-). Během dne se na nás nachytávají všelijaké „nečistoty“ při pobytu na místech jako jsou nemocnice, úřady, MHD…; vytvářejí se také energetické šňůry k různým lidem a do emočně vypjatých situací (např. hádka, strach o blízké, sledování zpráv).

Díky všem těm přicházejícím informacím, prostředí, ale i našim vlastním myšlenkám a katastrofickým představám jsme vystaveni strachu, hněvu, agresivitě, manipulaci atd. Všechny tyto těžké černé lepkavé energie, šňůry, řetězy, pouta, klece, mříže a spol. nás drží v nízkých vibracích, a tak i v nepříjemných emocí jako je smutek, bolest, úzkost, deprese…

Proč se od „nečistot“ očisťovat?

 • získáte zpět energii, která nám uniká k různým lidem a do všelijakých situací
 • nebudete lapeni ve strachu, smutku, bolesti, úzkosti,… zbytečně dlouho (ano, je třeba jimi projít, ale proč se v nich plácat dny, týdny, měsíce)
 • do svého života si přitáhnete více radosti a lásky

Chceš být stále „špinavý“? Já si volím čistotu. A co ty?

1. Využijte sílu slova

Zapomněli jsme, jak silné a mocné bytosti jsme, a že úplně stačí potichu anebo i nahlas říci:

„Prosím o očistu od všeho, co ke mě nepatří a co už dále neslouží mému nejvyššímu dobru.“

Můžete požádat o pomoc konkrétní světelnou bytost např. archanděla Michaela, své průvodce, Boha, Vesmír; prostě s kým nejraději promlouváte nebo to nechat takto nekonkrétní. Nebojte se použít vlastní slova, vypíchnout to, co právě potřebujete propustit, a třeba i požádat o ochranu svých energií.

A mohla bych skončit, ale…

2. Očista vodou

Zatím zůstanu u něčeho hmatatelného než se to zvrhne :-). Když se sprchujete, tak můžete požádat vodu, aby vás očistila i energeticky a smyla také nehmotné nečistoty.

„Milovaná vodo, prosím, očisti mě od všech nízkých energií.“

Sílu slov můžete ještě podpořit vizualizací. Zavřete na chvíli oči a představte si, jak společně s vodou do odpadu otékají i chomáčky černé energie, gel, kusy čehosi nebo to, co uvidíte právě vy. Vše se točí ve víru a je stahováno dolů do středu Země.

Dále poproste Zemi, aby tuto energii transformovala. Prosím, nenechávejte po sobě energetický odpad, protože se snadno přichytí na někoho jiného, na vaše děti nebo domácí mazlíčky.

3. Očista kouřem

Můžete se také očistit kouřem – bílé šalvěje, Palo Santo nebo jiného přírodního vykuřovadla. Prostě kolem sebe od nohou až po hlavu projeďte čmoudícím svazečkem nebo dřívkem. Opět poproste o očistění.

4. Očista s pomocí selenitu

Selenit je kámen velmi vysokých vibrací, který má schopnost čistit auru. Vše, co do vaší aury nepatří dokáže absorbovat a vibrační frekvenci usměrnit. Vezměte si selenit do ruky, požádejte ho o očistu svých energií a projeďte jím nad tělem od hlavy k patě a zpět. Pokud jste líní jako já, můžete si to jen představit. 🙂

5. Použijte svou představivost

Vizualizace je velmi hravý a rychlý způsob (max. 3-5 minut), jak se očistit a samozřejmě nejen to. Jemně se můžete očistit vodou pod vodopádem, razantně s pomocí Michalova meče nebo vše nechat shořet v plamenech. Najděte si místo, kde nebudete nikým chvilku rušeni, a užijte si to.

a) vodopád

Zavřete oči a představte si, že stojíte vedle vodopádu. Voda je průzračně čistá, třpytivá a má přesně takovou teplotu, která je vám příjemná. Nejdříve pod vodopád můžete strčit ruce, a pak si pod něj stoupněte celý. Nechte vodu dopadat na vaši hlavu, ramena a stékat ji po kůži dolů. Vnímejte, jak s sebou bere i energetickou „špínu“ a očišťuje vás od všeho, co už neslouží vašemu nejvyššímu dobru (sliby, smlouvy, prsteny, implantáty, rozpouští všechny bloky a omezení). Kousek od vás se vytváří vír jako ve vaně a voda odtéká do nitra Země k přeměně.

b) meč archanděla Michaela

Zavřete oči a zavolejte k sobě archanděla Michaela. Poproste ho, aby vás očistil od všech nízkých energií (použijte svá vlastní slova). Představte si jak bere do rukou svůj meč a přetíná jím všechna vlákna, provazy i ocelová lana, kterými vám uniká energie. Mocně jím sekne před vámi, za vámi, nad vaší hlavou i pod vašima nohama.

Nyní můžete poprosit archanděla Rafaela, aby vás zabalil do smaragdově zeleného léčivého světla, které místa po všech těch lanech, řetězech a jiných libůstkách zacelí.

Na závěr poděkujte.

c) očišťující oheň draka

Zavřete oči a zavolejte k sobě svého draka (seznámit se s ním můžete v meditaci od 44:50). Poproste ho o očištění a s důvěrou si stoupněte do jeho ohně, který vás nepálí, ale spaluje vše nepotřebné. Občas si představím, že mě oheň rozloží až na atomy a každý důkladně očistí. Takové rozložení až na světlo, ale to úplně nedoporučuju. To je jen pro hodně otrlé. 🙂

Nikdy by mě nenapadlo, jakou sílu vizualizace má, dokud jsem nezažila reálné výsledky.

Energetická očista sebe, klientky i prostoru se stala běžnou součástí mých masáží. Svým vnitřním zrakem jsem při ní už viděla obrovské lodní řetězy připevněné k lopatkám, ocelový obojek na krku, železné pláty brnění na těle nebo kusy černé energie. Ve své představě jsem je odstranila a nechala shořet ve zdroji. Ženy poté cítili, jak je jejich tělo lehké a uvolněné.

6. Meditace

Ponořit se do meditace je další výborná možnost, jen trochu náročnější na čas. Vybrala jsem pro vám tři, které mám ráda.

Čištění není nikdy dost – Meditace čištění Zemí (nebo jiná nahrávka), skvělá – Slnko v Srdci – Meditácia s Archanjelom Michaelom, plná vesmírné lásky – Meditace světelná bytost Kristus (než začne váš mozek produkovat množství domněnek, tak si ji prostě poslechněte… 🙂 )

 

Každý den se vědomě očisťujte a záhy uvidíte výsledky – lepší nálada a více energie.

Věřte, že vaše slova mají obrovskou moc a sílu.

Uklízejte po sobě své „odpadky“. Pošlete je na přeměnu do nitra Země nebo je spalte ve světle Zdroje.

Možností je spousta. Teď už jen zbývá vyhrnout si rukávy a pustit se do toho.

 

S láskou Esthe

Zastavte myšlenky,...

 • které se stále vracejí k situaci, která vás zraňuje. Možná jste měli jednat jinak.
 • ve kterých dokola přemítáte o pro a proti.
 • v nichž si představujete, co všechno by se mohlo stát, a vyživují váš STRACH.

Řekněte DOST! Zažijte ticho v hlavě.

Stáhnout e-book ZDARMA
Eliška Esthe Zdražilová
Je žena, která se zabydlela ve svém těle, a tak s láskou naplňuje jeho potřeby. Přijímá všechny emoce a myšlenky, které se objeví. Ukazuje ženám, jak opět začít plně vnímat samy sebe a radovat se ze života.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsala jsem pro vás ZDARMA e-booky: 7 kroků k přijetí a propuštění bolesti a 5 tipů jak lehce zastavit svou mysl.

Pokud chcete získat vládu nad svými emocemi, mohl by vás zajímat online kurz Královnou svých emocí.

Komentáře
 • Vládněte svým emocím
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Hledáte cestu z bolesti a chcete navrátit radost do vašeho života?

  Stáhněte si e-book ZDARMA a obdržíte navigaci do své vlastní uzamčené 13. komnaty a také zpět.

 • Toužíte po tom, aby zavládlo ticho a klid ve vaší hlavě?

  Stáhněte si e-book ZDARMA a získáte tipy, jak uklidnit rozbouřené moře svých myšlenek do 1 minuty.