Harmonie těla, emocí a myšlenek

Eliška Esthe Zdražilová

Kouzelná voda – vyrob si sám

Zima se svou energií VODY je stále tu, a tak vám prozradím, jak čaruji s vodou. Nebudete potřebovat ani kouzelnickou hůlku či jiné kouzelnické propriety, a přesto z obyčejné vody vykouzlíte vodu neobyčejnou, přímo kouzelnou.

Spojila jsem si dvě informace za prvé, že voda jako médium, je schopná rozpoznat a uchovávat různé druhy informací, vibrací, rezonancí a tím naplňovat svůj  „informační obsah“. A za druhé tvoří voda v průměru 60 až 70 procent hmotnosti lidského těla, záleží na pohlaví: u muže je to někdy více než 70 procent, u žen 52 procent váhy.

To jsem prostě musela vyzkoušet – nabíjet si vodu informacemi.

Fascinovali mě fotografie japonského vědce Masaru Emota, který tvrdí, že voda má paměť a v ní uchovává naše myšlenky a modlitby. Ve svých knihách ukazuje, jak voda přenášením vibrací přirozených slov může pomoci se změnit a žít pozitivnější a šťastnější život.

tajemstvi kvetuPo pár měsících jsem propadla kráse květu života, takže bylo zcela jasné, že musí být i na džbánku s vodou.

 ,,Květ  života“  je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Květ života je jedním z nejstarších grafických symbolů lidstva. Je znám téměř ze všech kultur. Více o tomto symbolu a jeho síle se můžete dočíst například v knize Prastaré tajemství květu života od Drunvala Melchizedeka.

Za čas putoval do džbánku ještě šungit.

Šungit je nejstarší minerál na planetě, který obsahuje uhlík (stáří je více než 2 miliardy let). Na svém povrchu dokáže absorbovat 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a nitrity, pesticidy, fenoly, dioxiny, ropné produkty, sloučeniny chlóru, radionuklidy, viry a bakterie. Zároveň dodává organismu prospěšné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé. Šungitová voda má protizánětlivé účinky a tlumí bolest, dále má baktericidní vlastnosti, trvanlivý antihistaminový účinek.

Tím to neskončilo. Jsem opravdový maximalista. Do džbánku jsem ještě dala křišťál, ametyst a turmalín černý.

KŘIŠŤÁL – vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlo duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii.

AMETYST – červený oheň aktivity a modré světlo otevřenosti, ticho a šíře se spojují v ametystu v novou sílu. Kámen dává „živý klid“, ve kterém zanikají všechny obavy a disharmonie, probouzí se důvěra a odevzdanost vůči silám Universa. (Mám ho i pod polštářem 🙂 )

TURMALÍN ČERNÝ – chrání před špatnými vlivy, neutralizuje patogenní zóny i záření obrazovek elektrospotřebičů. Chrání před zlobou, závistí a nedůvěrou okolí i nositele samotného. Spojuje se základní čakrou, uzemňuje energii a zvyšuje tělesnou vitalitu (harmonizuje míchu).

Nezapomeňte na to nejdůležitější – VODU.

Ideální je čistá pramenitá voda, ale kdo by několikrát týdně jezdil pro vodu ke studánce. Na to jsem moc líná. Vlastníkům studní s kvalitní pitnou vodou tak tiše závidím. Další zajímavou možností je použití kvalitního filtru (reversní osmóza), což je dost drahá sranda, ale uvažuji o něm. Zde je na místě říci velké pozor – levné filtry jsou určitě super, ale je třeba často, opravdu často, měnit filtrační patrony. Jinak vám vodu nečistí, ale znečišťují. Zatím používám obyčejnou vodu z kohoutku a sním o filtru.

Jak na to…

Do skleněného džbánku se samolepkou květu života (existují i speciální karafy s květem života) dám šungit, křišťál, ametyst a turmalín černý. Naplním ho vodou a postavím na „papírek“ s pozitivní afirmací zakončenou DĚKUJI. Nechám nabíjet ideálně přes noc. Vodu piju, vařím z ní a dokonce i peču chleba 🙂 .

Kouzelná voda - vyrob si sám

Každý nemusí být maximalista

Každý jednotlivý krok je dost silný. Co vás nejvíce přitahuje, prostě s vámi rezonuje? Můžete to směle vyzkoušet. Stačí napsat DĚKUJI či to vodě jen láskyplně nahlas říci. O síle vděčnosti píšu v článku Jak otevřít srdce i bez chirurga. Posvátná geometrie má svou sílu a mohou se vám samozřejmě líbit jiné symboly. Výběr kamínků je také čistě individuální záležitost (více třeba zde). Prociťte a udělejte si to podle sebe.

Varianta – udělej to hned a bez výmluv

Zaujalo vás to, ale chybí vám to či ono? Nevadí. Pro začátek vám stačí sklenička, papírek a tužka. Máte? Samozřejmě také voda. Na papírek si napište něco pozitivního. Čili nepoužívejte „nejsem nemocná“, ale „jsem zdravá“, „nemá málo peněz“, ale „žiji v hojnosti“ (nemusí jít jen o materiální záležitost, ale hojnost zážitků, příležitostí…). Postavte sklenici s vodou na papírek a alespoň 30 minut nechte vodu vstřebat informaci. Vypijte.

Po jedné skleničce nečekejte zázraky, chce to chvíli vydržet a až poté experiment zhodnotit. Minimálně zvýšíte příjem čisté vody a to udělá vašemu tělu obrovskou radost. Co si asi řekne: „Čistá voda… Achhhhh. No to jí to trvalo než na to přišla!“

Není to bezúdržbové

Kromě neustálého doplňování vody je třeba 1x týdně umýt džbánek, opláchnout kameny a zbavit je povlaku. Jednou za čas nabijte AMETYST na měsíčním světle (nejlépe za úplňku), KŘIŠŤÁL na přímém slunci a TURMALÍN ČERNÝ ve dne, ale ne na přímém slunci. Potřebují si také na chvíli odpočinout.

Jak to na mě působí

Touto otázkou jsem se zabývala poměrně dlouho, ale nedokážu to oddělit od všech těch dalších činností, které ve svém životě provádím. Ale jedno je jisté můj život se za poslední rok posunul o tisíc kilometrů jinam. Určitě i zásluhou vody, kterou si takto programuji.

Kouzelná voda - vyrob si sám

KOUZELNÁ VODA MÁ ÚPLNĚ JINOU CHUŤ A CELKOVÝ POŽITEK Z NÍ JE JAK JINAK NEŽ KOUZELNÝ

S úctou Esthe
Eliška Esthe Zdražilová
Je žena, která se zabydlela ve svém těle, a tak s láskou naplňuje jeho potřeby. Přijímá všechny emoce a myšlenky, které se objeví. Ukazuje ženám, jak opět začít plně vnímat samy sebe a radovat se ze života.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsala jsem pro vás ZDARMA e-booky: 7 kroků k přijetí a propuštění bolesti a 5 tipů jak lehce zastavit svou mysl.

Pokud chcete získat vládu nad svými emocemi, mohl by vás zajímat online kurz Královnou svých emocí.

Komentáře
  • Vládněte svým emocím
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Hledáte cestu z bolesti a chcete navrátit radost do vašeho života?

    Stáhněte si e-book ZDARMA a obdržíte navigaci do své vlastní uzamčené 13. komnaty a také zpět.

  • Toužíte po tom, aby zavládlo ticho a klid ve vaší hlavě?

    Stáhněte si e-book ZDARMA a získáte tipy, jak uklidnit rozbouřené moře svých myšlenek do 1 minuty.